סוד היופי של היפניות

נטע הנטורופתית – יועצת בטבע-לי נטורופתיה – חזרה לאחרונה מכנס מיפן. נפגשתי איתה לשמוע רשמים.

הי נטע, שמעתי שנסעת להרצות ביפן. באיזה נושא?

נסעתי להרצות על טיפולים טבעיים חדשניים בקשב וריכוז. דיברתי על שלושה טיפולים מאוד מעניינים וגם נתתי טיפים מניסיוני העשיר כאמא ומטפלת טבעית.

יפה! ונשמח להרחיב על כך בקרוב. וממה התרשמת במיוחד?

התרשמתי מעור פניהן של היפניות. הן נראות ממש צעירות. גם הסבתות!

האם חקרת את העניין?
ברור! גילית שיש מרכיב קבוע במזון שלהן: הנאטו. זהו תוצר מותסס של סויה, די מגעיל האמת אבל מכיל ויטמין K2. במחקרים נמצא שזו הסיבה העיקרית לכך שליפניות עור פנים מושלם כל כך. לדעתי, K2 חשוב לכולם, ובמיוחד למי שיש לו הרבה קמטים או חושש מקמטים.
מעניין, K2 משפיע על עוד תחומים?
האמת שכן, והרבה:

K2 אחראי על הסרת סידן מהרקמות ונטיעתו חזרה בעצמות כלומר הוא חשוב מאוד בכל הקשור למניעה וטיפול באוסטאופורוזיס ובכאבים הנובעים מהסתיידויות.

מחקרים חדשים מצאו של-K2 תפקיד במחלות כגון: סכרת, מחלות כלי דם ואפילו סרטני פרוסטטה, שד וכבד.

K2  עוזר גם לשיפור בפעילות הלב ובפעילות הנשימה של התאים ולכן עוזר לשמור על כושר גם בגיל מבוגר. במחקר אחד מצאו שאחרי 8 שבועות של מינון מקסימלי הייתה עליה של 12% בביצועי הלב של אתלטים.(שווה ערך לאימונים של 6-9 חודשים).

השתכנעתי. אבל ראיתי שניתן להשיג שני סוגים של קיי 2: MK-7 ו- MK-4 . מה ההבדל ביניהם?
לסוג MK-4 זמן מחצית חיים של שעתיים בלבד ובמחקרים נמצא שהוא נעלם מהסרום מאוד מהר, מה שאומר שמי שרוצה לשמור על רמה קבועה וגבוהה של K2 צריך לצרוך אותו כל כמה שעות. לעומת זאת ל- MK-7 זמן מחצית חיים של 4 שעות ובמחקרים נמצא שהוא נשאר בסרום עד 72 שעות מה שאומר שכדור אחד ביום מספיק.
על איזה MK-7 את ממליצה? 

לאחרונה יצא לשוק מוצר חדש ואיכותי, של נייצ'רז פרו, המבוסס על MenaQ7, סוג של MK-7 שנעשו עליו מחקרים רבים. לחברים של טופהיל, קופסה עולה 159 – אבל בשבילכם יש עכשיו מבצע זוגות משתלם.

איך משיגים תוצאות אופטימליות? 

מתוך ניסיוני הקליני, כל בן אדם שונה ותמיד צריך לראות את התמונה ההוליסטית המלאה  – צוות הנטורופתיות ישמחו לייעץ ולהתאים מוצר ומינון לכל פונה. העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא ליווי נטורופתי יכול מאד לסייע ולחסוך הרבה זמן וכסף.

תודה נטע.

בברכת חורף בריא ושמח!
אמנון לבב וצוות טבע-לי נטורופתיה. 

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X