אירוע מוחי? לא אצלי!

האם לאחד מהיקרים לכם או מהמטופלים שלכם היה לאחרונה אירוע מוחי? חוששים מפני אירוע מוחי? רוצים למנוע את השבץ הבא?

"אם אתה מאמין שאפשר לקלקל, תאמין שאפשר לתקן!", אמר רבי נחמן מברסלב

חשוב לדעת שיש מה לעשות . גם למניעה וגם אחרי. 

להלן סקירה של מספר תוספי תזונה שעשויים לסייע, מתוך כתבה שנפרסם בע"ה בקרוב.

טוקוטרואינולים – סוגים מתקדמים של ויטמין E – נמצאו מסייעים לגוף ליצור מעקפים לכלי דם סתומים

נאטוזים – נמצא מונע שבץ ועוזר להתאוששות. מונע קרישיות יתר אך לא גורם לדילול יתר של גורמי קרישת הדם.

אצטיל L קרניטין – במחקר נמצא כי אצטיל L קרניטין, במינון של 1500 מ"ג ליום במשך 9 חודשים זרז את תהליך ההחלמה מהשבץ נמליץ לקחת אותו כחלק מבריין בוסטר, הנוסחה המתקדמת בעולם לשיפור התפקוד המוחי .PQQ– מגן מפני שבץ חמור ואף על תאי המוח מפני נזק חמצוני במקרי שבץ מוחי.

וינפוסטין המופק כתמצית מהצמח הטרופי פריווינקל הוכח כמשפר את זרימת הדם במוח באופן משמעותי. הוא מגביר את חילוף החומרים במוח, ומהווה גם הוא סוג של נוגד חמצון (ד"ר עדיאל תל-אורן)

פטריית מאיטקי– הוכחה כמסייעת במניעת שבץ מוחי

אומגה 3 מרווה מרושתת– במחקר נצפה שיפור באלסטיות והתחדשות התאים

איך משיגים תוצאות אופטימליות? 

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X