מומחה גרמני מזהיר מהחיסון לקורונה

אימונולוג וטוקסיקולוג ד"ר סטפן הוקרץ, מבקר את תוכנית החיסונים של ממשלת גרמניה, ראיון איתו נמחק מיו טיוב.

"בשום אופן אין לשים אנשים בריאים בסיכון. אנו יודעים שהחיסון לא נבדק לפי ה- state of art במשך 5-8 שנים ובמיוחד פרה-קלינית. לכן אנו צריכים לצפות לסבול מנזק מהחיסון. אנו חייבים לצפות שכבר בשל אי הנקיונות – אני לא רוצה לדבר אפילו על הדרגה אליה דנ"א או רנ"א (מתכוון לחיסון רנ"א וחיסון דנ"א) יכול לגרום כאן סרטן. אלה הן תופעות לטווח ארוך. אני רוצה לדבר על תופעות לטווח קצר. כיצד לדוגמא אי הנקיונות האלה יכולים לגרום נזק מהחיסון ל- 5% מהאוכלוסיה או 5% מהאנשים שמתחסנים בקירוב. וזה מספר שלא המצאתי אלא משקף הערכה ריאלית, שאנו יודעים מהסטטיסטיקה עד כמה לעיתים קרובות תופעות לוואי יכולות לקרות. 5% כעת נראה נמוך, זה אומר שיכולה להיות תגובת יתר של מערכת החיסון, סערת ציטוקינים, יכולה להיות ריאקציה צולבת. אבל אם אנו זוכרים שיבוצעו 80 מיליון חיסונים בתוך זמן קצר, מר שפאן ממשרד הפנים הזמין 80 מיליון מנות חיסונים – חיסון שלא אושר עדיין. וכעת יש לנו רק 5% נזק מחיסונים. זה יכול ליצור 4 מיליון איש עם נזק מחיסון. זה ידיעה של 4 מיליון פעמים שהחיסון לא נבדק היטב לאחר שלושה חודשים, עם נזק גופני מכוון. זו עבירה פלילית. אם אנחנו יכולים להניח ולקבל ש- 4 מיליון איש שבאופן מכוון נפגעו מחיסון עלולים למות, אם אנחנו עושים אקסטרפולציה של 0.1%, אז אנחנו חייבים לחשוב שאם משרד הפנים מחליט לעשות זאת, אז נצטרך לשקול את העובדה שמספר מקרי המוות יהיה 0.1%, לכפות על 83 מיליון איש דרך חוקי מצב חירום וזה מה שהם דנים – מה שאומר שאם רק 0.1% מהם ימותו מהחיסון הזה, וזה ריאליסטי, אפילו עם חיסון שנבדק יותר טוב מאשר רק שלושה חודשים פרה קלינית, יהיו לנו 80,000 מקרי תמותה."

"80,000 מקרי תמותה זה הכחדה של עיר כמו קונסטנס או במברג. וכאן אני חייב לומר: אם אני עושה זאת בידיעה שהחיסון נבדק בצורה רעה, אושר באופן אומלל ואני מסכים למחוק עיר כמו קונסטנס או במברג, אז אין סיבה בעולם בשבילי להצדיק את זה. בוודאי לא פנדמיה בפרופורציות לאומיות שמוכרזת מתוך פחד ופאניקה, שאין לנו יותר. אחרי הכל יהיו לנו 600 או 800 נדבקים, שאפילו לא חולים אלא נשאים. ובשביל זה אני מוכן לקבל להרוס עיר כמו קונסטנס. אני מאוד מעוניין בטיעונים של BMI, מוסד רוברט קוך ומוסד פול ארליך."

איש העסקים של החיסונים, ביל גייטס, לפי ההצהרות שלו בראיון טלוויזיה, העריך שיהיו "רק" 700,000 קורבנות לתופעות לוואי בגלל חיסון הקורונה במאסות. לפי גייטס, העלות של פיצויים צריכה להיות על הממשלות כלומר בסופו של דבר ע"י האוכלוסיה עצמה, ולא תעשיית החיסונים.

מקורות:

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X