ד"ר אריה אבני - אי אפשר להתעלם (וגם לא מומלץ)

יש רופא אחד (ואולי עוד כמה בודדים) שעושה שירות ענקי לבריאות של כולנו. חלקכם הגדול בוודאי כבר מכיר את ד"ר אבני אבל לאלו שלא- נשמח לספר.

ד"ר אבני הינו רופא קונבנציונלי בעברו (למד בהדסה עין כרם), כירורג גסטרואנטרולוג (מומחה לדרכי עיכול).  במהלך עבודתו בבית החולים אבל גם בחייו הפרטיים נחשף ד"ר אבני לתוצאות העגומות של טיפולים קונבנציונליים לסרטן, הוא שכל את אשתו ואת אחותו. המאורעות הקשים גרמו לו לחשוב שהרפואה האלופטית היא לא האפשרות היחידה והוא התחיל לחפש פתרונות אחרים. טובים יותר, ופחות מסוכנים בבחינת "אל תזיק".

כך הגיע ד"ר אבני במסעו לאורך עשרות שנים לשיטות וטיפולים רבים שהמשותף להם שהם מטפלים בבעיות מהשורש ולא רק מהתסמין, הם אינם מזיקים, בתיקון מחלה אחת הם לא מגבירים את הסיכון למחלה חדשה, הם מתייחסים אל האדם ולא רואים רק את ה"מחלה" ומקורם טבעי.

ככל שיותר נבר והעמיק במחקרו כך גילה ד"ר אבני לתדהמתו שיש כוחות חזקים שמנסים להשתיק ולהעלים מידע חיוני לגבי טיפולים אלה. בארה"ב למשל, כמה עשרות של רופאים מצאו את מותם בטרם עת ומסיבות "משונות", אלו היו רופאים שהתנגדו לחיסונים או לטיפולי סרטן קונבנציונליים.

גם ד"ר אבני מתמודד בשנים האחרונות עם רדיפה בלתי מפסקת של התקשורת ושל משרד הבריאות ופעם אחת אף התלו את רשיונו. אבל ד"ר אבני לא נרתע ולא מתקפל, זוהי משימת החיים שלו ועל כך אנו מעריכים אותו ומודים לו!

ואנחנו לא היחידים:

מתוך הסרטון:

“ד"ר אבני עומד על שלו וזועק את האמת גם במחיר אישי…  הוא לא מישר קו עם אג'נדות תאגידיות… כל מי שכופה עליכם טיפול רפואי - רוצה ברעתכם… תחשבו פשוט!"

 

לאחרונה הוציא ד"ר אבני ספר - שבו הוא מסכם עשרות שיטות טיפול לסרטן ולא רק. 

ממליצים לכם מאוד על קריאת ספר זה.  על רכישתו עבור עצמכם וגם כתמיכה בד"ר אבני.

דרך אגב, תוך קריאה מדוקדקת מצאנו עשרות נושאים שאינם סרטן המוזכרים בספר. כל הרוכש דרכנו יקבל את האינדקס הייחודי והבלעדי עם מראי המקום המדויקים במתנה שתחסוך לכם הרבה זמן ותגרום לכם להפיק יותר מהקריאה!

 "שיטות הריפוי שיש בספר הזה מצילות חיים

 

לרפואה הטבעית יש פחות מחקרים- כי אין מאחוריה חברות תרופות עשירות- אין להסיק מכך שטיפולים טבעיים אינם עובדים.  בטופהיל אנחנו עדים למאות מקרים ושיפורים אינסופיים.

עד לפני כ-100 שנה הרפואה לא הייתה ממוסחרת ורוב ה"תרופות" (באנגלית: DRUGS= סמים)  היו טבעיות והופקו מצמחים, פטריות, מינרלים וכיו"ב. אנחנו רק צריכים לחזור למקורות. זה הכל. תחשבו פשוט.

כמה נקודות למחשבה לפני סיום:

  • האם ידעתם שלכל התרופות בלי יוצא מן הכלל יש תופעות לוואי? (קראו את עלון התרופה שלכם, מה שכתוב שם קרה לחלק מצורכי התרופה)
  • האם ידעתם שלעתים קרובות דווקא החומרים הלא פעילים בכדור שאתם לוקחים הם אלה שמזיקים לכם? (ראו מקרה האלטרוקסין ששינוי קל בחומרים הלא פעילים הפך את חייהם של משתמשים רבים)
  • האם ידעתם שרוב התרופות היום מבוססות על חומרים טבעיים שמנסים לחקות אותם בייצור מעבדתי, אבל החיקוי הוא אף פעם לא זהה ב-100% והגוף שלנו לעתים קרובות מזהה אותו כרעל?
  • האם ידעתם שהשמש טובה לכם? שהכולסטרול דרוש לכל תא בגוף? ושהדבר החשוב ביותר המשפיע על בריאותכם נמצא בן האוזניים שלכם?

עדכון, שבט תשפ"א, ינואר 2021 - ד"ר אבני הקים את מפלגת "רפא - רק בריאות". מומלץ להצטרף לטלגרם ולקבוצה בפייסבוק כדי להתעדכן.

בחרו היום בבריאות של מחר! טופהיל הוקמה כדי להנגיש ידע נטורופתי בחינם וכדי לעשות שינוי תודעתי בתפיסת הבריאות של כולנו, היא מממנת זאת ע"י מתן ייעוצים נטורופתים ומכירת תוספי תזונה. הירשמו לקבלת טיפים ומבצעים למייל. וכן לערוץ הטלגרם החדש שלנו - @topheal. אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא ייעוץ נטורופתי יכול לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. לשירותכם גם חנות טבע ייחודית - עם שפע ויטמינים ומינרלים במבצע, ומשלוח במיזוג עד הבית כדי שלא ינמס לכם בדרך. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-9569449, לכתוב לנו, או להגיע אלינו לקליניקה בראשון לציון.

 

×

נשמח להקשיב ולבדוק איך ניתן לסייע. כתבו לנו כאן:

×