MSM המופלא

הכתבה הודפסה ממגזין טופהיל:  topheal.co.il. כחברים של טופהיל, תקבלו מדי פעם, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות, טיפים מועילים, מבצעים והטבות. אנא, שתפו עם חבריכם את העדכונים שאנו מכינים באהבה. רק בפעולה רחבה ומאוחדת , נוכל להשפיע וליצור עולם בריא יותר. קיבלתם את המייל מחבר? כדאי מאוד ללחוץ על הקישור ולהירשם לערוץ טופהיל. מחכה לכם מתנה נפלאה! שני הספרים שהוצאנו , להורדה לגמרי בחינם . "סוד רפואי טיפוח נפשי" + "טפל באדם", בהם תמצאו הכוונה עם אהבה וחיוך, לאורח חיים מבריא , לצד מידע רב-ערך ובלעדי למטפלים.

MSM – מתיל סולפניל מתאן – היא תרכובת גופרית אורגנית הקיימת באופן טבעי במזונות טריים רבים אך נעלמת בעיבוד המזון. שימושה העיקרי בגוף הוא לסינתזת הקולגן, יצירת העור, כלי הדם, השיער והציפורניים.

תועלות MSM

שמירת היופי. גופרית אורגנית נחשבת פעמים רבות כמינרל היופי: היא שומרת על חדירות דפנות התא ובכך מקלה על כניסת חומרי תזונה לתאים ועל סילוק רעלים. הוספת MSM תומכת בשמירה על גמישות התאים, העור וכלי הדם – שזה סמל הנעורים.

סילוק רעלים. MSM נדרש לייצור הגלוטטיון (אחד מנוגדי החמצון העיקריים בגוף). גלוטטיון הוא החלק הכי חשוב במערכת סילוק הרעלים שלנו. הוא קושר רעלנים כגון מתכות כבדות ומסלק אותם מהגוף דרך המעי.

מחלות ניווניות (כמו אוסטופורוזיס ודלקת מפרקים) עלולות להיגרם מהצטברות משקעי סידן בגוף – MSM תומך בפירוק הצטברות זו.

MSM עוזר לתקן סחוסים הרוסים ברקמות הגוף. הוא עשוי להפחית כאבים ונפיחות, להפחית נוקשות ולשפר את זרימת הדם.

איזון רמות הסוכר בדם – MSM  עוזר לגוף לייצר אינסולין.

הפחתת אלרגיות – MSM מסייע להפחתת אלרגיות, דלקתיות, ורקמות צלקת.

האם יש מספיק MSM במזון?

MSM נמצא בפירות, ירקות, בשר ומוצרי חלב אולם לרוב אנחנו לא מקבלים מספיק. בבישול הוא משתחרר בקיטור. פיסטור מוריד את כמותו ב-50%. הקרקע לרוב דלה ב-MSM, ולכן ירקות ופירות לא אורגניים דלים גם הם.

תיסוף MSM

הוספת MSM מועילה לכולם. אפילו לבריאים ביותר. אם מנסים לקבל את יתרונות הבריאות שהוזכרו למעלה, חיוני להוסיף MSM באופן קבוע. עם הגיל, ריכוז ה-MSM בגופנו יורד. אנשים מעל גיל חמישים כדי שישקלו להוסיפו.

MSM נספג בקלות בגופנו. הוא מרכיב בטוח והגוף יכול לסלק את מה שלא בשימוש. אל תשתמשו ב-MSM אם אתם אלרגיים לגופרית או נוטים לאבנים בכליות. לאדם הממוצע המינון המומלץ הוא 1500 עד 6000 מ"ג ליום – תלוי במשקל הגוף. מומלץ להתחיל ב-500 מ"ג ולהעלות במשך הזמן.

יש בעיה אחת בתיסוף MSM – הטעם. הוא מאד מר. הדרך הטובה ביותר היא להוסיף את האבקה לכוס קטנה של מים (מסוננים כמובן), ואז להקפיץ את זה לתוך הגרון. ואם תרצו אפשר להחזיק בננה או גוג'י ברי בקרבת מקום לאיזון.

איפה להשיג?

נמליץ להשיג אבקת MSM טהורה וטבעונית מסוג OptiMSM, ללא הנדסה גנטית, מחו"ל. למי שהטעם המר מפריע לו, יש אופציה נוספת היא פתיתי MSM אורגני טהור (OptiMSM) בטעמים – שוקולד, פירות, לימון ליים, או וניל. כשר. המוצר מכיל כמות כפולה והמחיר משתלם יותר.

תופעות ניקוי

כשלוקחים MSM הגוף יתחיל לנקות רעלים. זה עלול לגרום לכמה תופעות ניקוי, שנעלמות תוך כשבועיים. תופעות אפשריות כוללות פריחה, עייפות, כאבי ראש ושלשולים. זה לא משהו רע –  ככל שהסימפטומים חזקים יותר כך הגוף מנקה יותר רעלים. אם הסימפטומים חזקים מדי, פשוט הנמך את המינון, או שלב עם ACZ Nano שסופח את הרעלים שהשתחררו ומוציא אותם החוצה.

References – מקורות

 

כל הזכויות שמורות © למחברים. כל המידע שיוצג פה הינו מידע המיועד להרחיב את בסיס הידע שלכם. התכנים אינם מהווים עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. רצוי להתייעץ באופן אישי עם בר סמכא בתחום ו/או עם רופאכם ואנו ממליצים שזה יהיה גם בקיא בתזונה ובעולם הטבע. האתר מפנה לאתרים חיצוניים שבהם מוצעים תוספים. רכישתם באחריות המשתמש. האתר עשוי להרויח ממכירת התוספים והדבר מסייע בעלויות הנגשת המידע עבורכם. אנו מאד מודים לכם על כך.